Приложение Realistimo Търси и следи имоти по-лесно. Изтегли от Google Play Google Play Приложение Realistimo Търси и следи имоти по-лесно. Изтегли от App Store App Store
Гоце Делчев
Списък Карта

Имоти под наем в Гоце Делчев, София

9 имота
Сортиране

Отключи 5 обяви от частни лица, събрани от различни места в Интернет, сега с Реалистимо Плюс . Научи повече тук

590 €
58 м² 2 стаи 1 спалня 1 баня Тухла Югоизток
Гоце Делчев, София

Средни цени на наеми на имоти в Гоце Делчев 2026

Средна цена на квартири и апартаменти под наем в Гоце Делчев от обяви в Реалистимо 2026:

Вижте пълната статистика за цените

Сравнение на средните цени

Имоти Обща цена €/м²
Апартамент 780 € 9 €/м²

Апартамент е 780 € (9 €/м²)

Двустайни апартаменти 707 € 9 €/м²

Двустаен апартамент е 707 € (9 €/м²)

Тристайни апартаменти 605 € 7 €/м²

Тристаен апартамент е 605 € (7 €/м²)

Офис 1,224 € —/м²

Офис е 1,224 € (—/м²)

За повече информация за цените на имотите и тенденциите на пазара разгледайте страницата ни със статистики за имоти в България

Информацията от статистиката се предоставя с лиценз Creative Commons CC BY 4.0 DEED.

Наеми и квартири в Гоце Делчев, София

„Гоце Делчев“ е южен жилищен комплекс (квартал) на българската столица София. Наречен е на българския национален герой Гоце Делчев.

Обединява бившите квартали – „Емил Марков“, наименуван на комунистическия деец Емил Марков и „Мотописта“

Обърнете внимание и на всички наши обяви за продажби на имоти в Гоце Делчев

Бюлетинът за недвижими имоти

Така ще си в час с новото при имотите, статистики и новини от Реалистимо, без спам:

Записахте се успешно.
Моля, въведете Имейл. Моля, въведете валиден Имейл. Моля, изберете Тип на профила. Моля, въведете град. Моля, изберете град от предложенията в падащия списък при попълването на полето. Излезе проблем. Моля, опитайте по-късно.
US AIzaSyBR3omDZNtlfDZ-DUvziDqXSz06vDg5mk4