Приложение Realistimo Търси и следи имоти по-лесно. Изтегли от Google Play Google Play Приложение Realistimo Търси и следи имоти по-лесно. Изтегли от App Store App Store
Рогошко шосе
Списък Карта

Имоти в Рогошко шосе, Пловдив за продажба

14 имота € ( €/м²)
Сортиране

Отключи 4 обяви от частни лица, събрани от различни места в Интернет, сега с Реалистимо Плюс . Научи повече тук

756,000 €
8.4 дка
Рогошко шосе, Пловдив

Средни цени на имоти в Рогошко шосе 2026

Статистика на средните цени на недвижими имоти в Рогошко шосе от обявите в Реалистимо:

Вижте пълната статистика за цените

Сравнение на средните цени

Имоти Обща цена €/м²
Парцел за строителство 732,316 € 73 €/м²

Парцел за строителство е 732,316 € (73 €/м²)

За повече информация за цените на имотите и тенденциите на пазара разгледайте страницата ни със статистики за имоти в България

Информацията от статистиката се предоставя с лиценз Creative Commons CC BY 4.0 DEED.

За имотите в Рогошко шосе, Пловдив

Рогошко шосе е артерия в северната част на Пловдив, в район „Северен" (Кършияка), която извежда от града на североизток – към Скутаре и село Рогош. Кършияка е кварталът северно от река Марица, отделен от Стария град и тепетата на отсрещния бряг. Покрай шосето се редуват търговски и складови бази, автокъщи и производствени халета, а встрани – по-ниско жилищно застрояване. Затова тук се търсят предимно парцели, УПИ и промишлени имоти, но има предлагане и на по-достъпни апартаменти и къщи по съседните улици на Кършияка.

Разгледайте също всички наши обяви за имоти под наем в Рогошко шосе

Бюлетинът за недвижими имоти

Така ще си в час с новото при имотите, статистики и новини от Реалистимо, без спам:

Записахте се успешно.
Моля, въведете Имейл. Моля, въведете валиден Имейл. Моля, изберете Тип на профила. Моля, въведете град. Моля, изберете град от предложенията в падащия списък при попълването на полето. Излезе проблем. Моля, опитайте по-късно.
US AIzaSyBR3omDZNtlfDZ-DUvziDqXSz06vDg5mk4